O NAS

Poznaj naszą restaurację

a'Bracciate Restauracja Pasta & Wine

a'Bracciate Pasta & Wine

to dowód na to, że włoska kuchnia wciąż może nie tylko zachwycać, ale i zaskakiwać.

Sięgamy do zapomnianych przepisów i odtwarzamy je w oryginalny sposób, korzystając z przygotowanych na miejscu składników, które uzupełniamy unikatowymi, sprowadzanymi z Italii specjałami, jak burrata czy szynka Prosciutto di San Daniele.
Sądzimy często, ze włoska tradycja kulinarna jest już świetnie znana polskim podniebieniom i kubkom smakowym. W a’Bracciate Pasta & Wine jednak dbamy o to, by nawet doświadczeni miłośnicy kuchni włoskiej odkryli nowe przepisy, które sprawią, że pokochają ją jeszcze bardziej. Kuchnię domową traktujemy dosłownie - zdecydowana większość składników powstaje w naszej własnej kuchni. Naszą specjalnością są robione na miejscu, świeże makarony, z których przygotowujemy oryginalne dania z wykorzystaniem najlepszych, regionalnych składników prosto z Italii. Spróbujecie u nas zarówno klasyczne spaghetti aglio olio e peperoncino, ale i znacznie mniej oczywiste rigatoni all Amatriciana z pancettą i grillowanym pomidorem. Zapomniane przepisy znane jeszcze starożytnym Rzymianom przeplatamy nieszablonowymi, a nawet eksperymentalnymi pozycjami.

Esencja miejsca zawiera się w nazwie “a’Bracciate”, która znaczy “w objęciach” lub “pełnymi garściami”. Czerpiemy z niezwykłego bogactwa włoskiej kuchni, ale i kultury, gdzie naturalna gościnność i wspólne posiłki grają olbrzymią rolę, a ich nieodłącznym elementem jest dzielenie się wyjętą prosto z pieca pieczenią czy lasagne z królika. Oczywiście czymże by była domowa kuchnia włoska bez słodkości i kawy, więc obowiązkowym punktem menu jest tiramisu z subtelnym dodatkiem Sambuca i doskonałe espresso.

Kiedy już myślisz, że włoska kuchnia nie ma przed Tobą tajemnic - w a’Bracciate z pewnością zdołamy Cię zaskoczyć.

Świeżość pomysłów jest w a’Bracciate równie ważna, co świeżość składników. Odkryj i pokochaj od nowa kuchnię włoską.

Jeśli kochasz kuchnię włoską, tak jak my, koniecznie odwiedź nas i poznaj jej zapomniane oblicze.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami

Polityka plików cookies

Ta strona używa plików Cookies